Mila

 Mila to bliźniaczka Meli. Została zbudowana w starej technologii ryglowej, którą widac w pięknie zaaranżowanych wnętrzach. Mieści się tu 10 osób. Na powierzchni 160 m2 są 4 sypialnie, 3 łazienki, salon z aneksem kuchennym i dużym stołem jadalnianym, który można zmienić w stół bilardowy.Latem można korzystać z umeblowanego tarasu i ogrodu z grillem.Bramę otwiera się pilotem a na parkingu mieszczą się 4 samochody.

Mela

Mela to bliźniaczka Mili. Została zbudowana w starej technologii ryglowej, którą widac w pięknie zaaranżowanych wnętrzach. Mieści się tu 10 osób. Na powierzchni 160 m2 są 4 sypialnie, 3 łazienki, salon z aneksem kuchennym i dużym stołem jadalnianym, który można zmienić w stół bilardowy.Latem można korzystać z umeblowanego tarasu i ogrodu z grillem.
Bramę otwiera się pilotem a na parkingu mieszczą się 4 samochody.

Morela

Morela jest zbudowana z bali, okolona słonecznym tarasem z zejściem do dużego ogrodu. Do jest przeznaczony dla 13 osób. Na 400 m2 mieści się 5 sypialni, 5 łazienek, salon, kuchnia z jadalnią a w podziemiu został urządzony klub z salą kominkową i salą bilardową. Jest też mała sauna z łazienką.

ZAREZERWUJ